Jonge overvallers aangehouden na poging overval snackbar in Emmen

Normal aanhouding boeien007
Afbeelding: Politie

Dinsdagavond zijn twee jongens uit Emmen aangehouden na een mislukte overval op een snackbar. De twee kwamen rond zeven uur ’s avonds een snackbar aan de Boslaan binnen.

Onder bedreiging met een mes eisten ze geld. De eigenaar wist een van de twee jongens vast te grijpen. Hij kreeg daarbij hulp van een toegesnelde buurman die had gezien wat er gebeurde. Bij het afhandig maken van het mes van de verdachte raakte de snackbareigenaar licht gewond. De andere verdachte wist te ontkomen. Door tussenkomst van de ouders kon de tweede verdachte later worden aangehouden. Beide jongens zijn ingesloten en zullen vandaag worden verhoord. 

Dit artikel verscheen eerst op Emmen-Actueel.nl

Adverteren op VeendamActueel.nl vanaf €3,75 per maand

Adverteren in de regio moet toegankelijk zijn voor bedrijven uit de regio, op VeendamActueel.nl en onze partnerwebsites kunt u adverteren voor een kopje koffie per maand.
Meer informatie

Veendam
03:58

17° C

Zwaarbewolkt

0.59 km/h

70%

Blijf op de hoogte
Meld je aan voor de nieuwsbrief